RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

Převodovky

převodovky

Společnost MP DIMS  uspokojuje jakoukoliv potřebu převodovek našich zákazníků. Převodovky dodáváme pro přenos výkonu od několika Watů, až po několik Megawatů. Jsme připraveni zákazníkům poskytnout průmyslové řešení převodovkami či elektro převodovkami. Řada aplikací je dle přání a požadavku našich zákazníků, u kterých zajistíme kompletní návrh včetně dalších propojení, včetně široké škály doplňků, např. upevňovací příruby, momentové spojky a volnoběžky.

V MP DIMS jsme schopni zajistit převodovky od širokého spektra výrobců, mezi ně přednostně patří takové společnosti, jako RENOLD, Bonfiglioli, Lenze, NORD, PSP Pohony, SITI, Siemens, VSS Košice, Alpha a i tradiční výrobce ZTS Sabinov.

Zajistíme návrh převodovek nejen pro prvovýrobu, ale i pro zákazníky do náhradní spotřeby. Rovněž nabízíme jejich servis, opravy a repase.

 

Sortiment převodovek:

 

PRŮMYSLOVÉ PŘEVODOVKY A ELEKTROPOHONY:

Zajišťujeme převodovky šnekové, čelní, kuželové, kuželočelní, planetové a k elektropohonům. Umíme navrhnout řešení za již nevyhovující typy. Taktéž jsme dodavatelem náhradních dílů do těchto převodovek, kde umíme zajistit všechny typy ozubení, tj. čelní, kuželové a šnekové.

 

ZDVIHOVÉ PŘEVODOVKY:

Zdvihové převodovky jsou převodovky, kde je zapotřebí lineární pohyb. Jsou dodávány s trapézovými šrouby nebo kuličkovými šrouby. Zdvižné síly se blíží až k 500 kN a rychlosti 10-50mm/s. Vyznačují se velkou tuhostí mechanického pohonu a samosvorností, čímž se zvyšuje bezpečnost provozu.

Jsou v provedení:

  • s maticí na rotujícím šroubu
  • výsuvným šroubem
  • výsuvným šroubem zabezpečeným proti otáčení

Rovněž k těmto převodovkám zajišťujeme velké množství příslušenství:

  • uchycení na kyvná oka a bezpečnostní matice
  • ochranné měchy pro zdvihové převodovky
  • vestavěné snímače koncových poloh
  • adaptéry na připojení standardních velikostí motorů

 

POLOHOVÁNÍ A AUTOMATIZACE:

Zajišťujeme rovněž dodávky a návrhy dalších aplikací, jako jsou lineární krokové motory, lineární aktuátory, lineární servoaktuátory, servomotory, rotační krokové a BLDC motory, či sběrací kroužky.

 

PDF KATALOGY KE STAŽENÍ: RENOLD