RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

O společnosti

Společnost MP DIMS a.s. je dodavatelem značkových komponentů, výrobcem strojních součástí, náhradních dílů a průmyslových komponentů obchodním partnerům v České republice, ale i mimo ni. Posláním společnosti je spolehlivost a flexibilita v oblasti dodávek vysoce kvalitního zboží, poskytování služeb a správných informací, provádění konzultací a servisní činnosti k plné spokojenosti zákazníků. Jsme nadšení profesionálové, a vždy jednáme v zájmu našich klientů. Žádný zákazník pro nás není příliš malý, ani příliš velký. K úspěchu vede pouze jediná cesta – tvrdá práce.

MP DIMS a.s byla založena 30. listopadu 2011 zápisem do obchodního rejstříku, vedeného Krajským obchodním soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 4490. Sídlo společnosti je ve Valašském Meziříčí, ale díky dalším pobočkám působí prakticky na území celé České republiky. V současné době má společnost 35 stálých zaměstnanců s ročním obratem 350 mil. CZK.

Od prvopočátku se společnost MP DIMS a.s. zaměřuje na obchodní a výrobní aktivity v oblasti dodávek mechanických komponentů pro potřeby obchodních partnerů působících prakticky ve všech oblastech průmyslového odvětví.

Cílem společnosti MP DIMS a.s. je stát se strategickým partnerem všem svým zákazníkům, jak z oblasti prvovýroby, tak i náhradní spotřeby, jenž zabezpečí veškeré jejich požadavky v nejvyšší kvalitě, v požadovaném čase a za příznivých ekonomických podmínek. Snahou společnosti je uspokojit požadavky zákazníka v co nejširší škále mechanických komponentů, jenž jsou v sortimentu firmy, včetně technické podpory k nabízeným výrobkům. Přáním celé společnosti je přesvědčit zákazníka, že jedná s profesionálním a flexibilním partnerem.

MP DIMS a.s. působí nejen na území České republiky, ale rovněž má aktivity s partnery v dalších evropských zemích. Partnerství, spolehlivost a důvěra je mottem našeho profesionálního přístupu k zákazníkům.  

Společnost má  zaveden systém jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016

 

Zaměstnanci MP DIMS v plné sestavě i s fenkou Růženkou na klíně prokuristy Vaňka. Ředitel společnosti ve druhé řadě šestý zleva. Pro lepší orientaci druhý zprava. Je to ten co sedí hned vedle prokuristy Vaňka.