ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

O společnosti

Společnost MP DIMS a.s. je dodavatelem značkových komponentů, výrobcem strojních součástí, náhradních dílů a průmyslových komponentů obchodním partnerům v České republice, ale i mimo ni. Posláním společnosti je spolehlivost a flexibilita v oblasti dodávek vysoce kvalitního zboží, poskytování služeb a správných informací, provádění konzultací a servisní činnosti k plné spokojenosti zákazníků. Jsme nadšení profesionálové, a vždy jednáme v zájmu našich klientů. Žádný zákazník pro nás není příliš malý, ani příliš velký. K úspěchu vede pouze jediná cesta – tvrdá práce.

MP DIMS a.s byla založena 30. listopadu 2011 zápisem do obchodního rejstříku, vedeného Krajským obchodním soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 4490. Sídlo společnosti je ve Valašském Meziříčí, ale díky dalším pobočkám působí prakticky na území celé České republiky. V současné době má společnost 38 stálých zaměstnanců s ročním obratem přes 400 mil. CZK.

Od prvopočátku se společnost MP DIMS a.s. zaměřuje na obchodní a výrobní aktivity v oblasti dodávek mechanických komponentů pro potřeby obchodních partnerů působících prakticky ve všech oblastech průmyslového odvětví.

Cílem společnosti MP DIMS a.s. je stát se strategickým partnerem všem svým zákazníkům, jak z oblasti prvovýroby, tak i náhradní spotřeby, jenž zabezpečí veškeré jejich požadavky v nejvyšší kvalitě, v požadovaném čase a za příznivých ekonomických podmínek. Snahou společnosti je uspokojit požadavky zákazníka v co nejširší škále mechanických komponentů, jenž jsou v sortimentu firmy, včetně technické podpory k nabízeným výrobkům. Přáním celé společnosti je přesvědčit zákazníka, že jedná s profesionálním a flexibilním partnerem.

MP DIMS a.s. působí nejen na území České republiky, ale rovněž má aktivity s partnery v dalších evropských zemích. Partnerství, spolehlivost a důvěra je mottem našeho profesionálního přístupu k zákazníkům.  

Společnost má  zaveden systém jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2016

 

Operační program Zaměstnanost

MP DIMS a.s. připravili tento projekt, který řeší nevyhovující úroveň znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a nesoulad mezi kvalifikační úrovní zaměstnanců a potřebami zaměstnavatele. Projekt poběží 24 měsíců. Po tuto dobu bude probíhat vzdělávání zaměstnanců v oblastech: Obecné IT,  Specializované IT, Měkké a manažerské dovednosti, Účetní a ekonomické a právní kurzy, Technické a jiné odborné vzdělávání a jazykové vzdělávání.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí pracovníků.

Výstupem projektu bude 46 proškolených osob z nichž 6 bude ve věku 54+ let. 

 

Digitální transformace společnosti MP DIMS a.s.

Společnost MP DIMS a.s. realizuje projekt č.  CZ.31.2.0/0.0/0.0/22_015/0004927 za finanční podpory EU (Národní plán obnovy).

Cílem projektu je implementace komplexního ERP systému pro řízení chodu společnosti, který výrazně zefektivní její provoz a zautomatizuje a zoptimalizuje jednotlivé firemní procesy.

Projekt podporuje nákup technologií a služeb s novými funkcionalitami, které společnosti zajistí výrazný posun v digitalizaci prostřednictvím automatizace, digitalizace dat a efektivního propojení a řízení firemních procesů.

 

 

Zaměstnanci MP DIMS v plné sestavě i s fenkou Růženkou na klíně prokuristy Vaňka. Ředitel společnosti ve druhé řadě šestý zleva. Pro lepší orientaci druhý zprava. Je to ten co sedí hned vedle prokuristy Vaňka.

ewelix
gates
ktr
loctite
permaglide
renold
bahco
seeger
ina
simrit
skf
zvl
optibelt
thk
ace
blickle
continental
elesa
ezo bearings
festo
fluro
freudenberg
hiwin
challenge
chiaravalli
ibc
igus
iko
kajo
koyo
ksk
linsys
loxeal
megadyne
molykote
nachi
narex
norgren
novato
parker
rkb
rollenbau
rollway
rubena
semperit
schneeberger
schwer
siemens
smc
snr
stäubli
torrington
trelleborg
zkl
rexroth
timken