ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

Mechanické nářadí a stahováky

Nejjednodušším nářadím v naší nabídce jsou různé šroubováky, klíče, kleště a někdy i kladiva. Na naší prodejně ve Valašském Meziříčí najdete široký sortiment těchto výrobků od výrobců jako je BAHCO, KNOPEX, NAREX. Na ostatních obchodních místech MP DIMS je toto nářadí na objednání.

U demontáže ložisek a jiných strojních součástí se bez stahováků neobejdete. Stahováky jsou různých konstrukcí, mohou být dvouramenné, tříramenné, s jednoduchými čelistmi, pantografické, mohou být mechanické nebo hydraulické. Vhodnost typu stahováku záleží na stahovaném strojním dílu a potřebné síle nutné k demontáži daného dílu.

Pokud je to možné, je při demontáži ložisek vhodné zachytit čelisti stahováku za kroužek, který je uložen s přesahem. Ve většině případů se jedná o vnitřní kroužek ložiska. Tímto způsobem pak nedochází k poškození stahovaného ložiska.

Zejména u velkých strojních dílů, kde je nutné vyvodit značnou stahovací sílu, využijete stahováky hydraulické. Síla je vyvozena hydraulickým válcem a to buď klasickým hydraulickým čerpadlem nebo multiplikátorem.

V naší nabídce máme všechny druhy stahováků od významných výrobců jako např. SKF, BAHCO.

 

PDF KATALOGY KE STAŽENÍ: SKF, BAHCO

ewelix
gates
ktr
loctite
permaglide
renold
bahco
seeger
ina
simrit
skf
zvl
optibelt
thk
ace
blickle
continental
elesa
ezo bearings
festo
fluro
freudenberg
hiwin
challenge
chiaravalli
ibc
igus
iko
kajo
koyo
ksk
linsys
loxeal
megadyne
molykote
nachi
narex
norgren
novato
parker
rkb
rollenbau
rollway
rubena
semperit
schneeberger
schwer
siemens
smc
snr
stäubli
torrington
trelleborg
zkl
rexroth
timken