RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

Kariéra

Kariéra MP dims

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VOLNÝCH PRACOVNÍCH POZIC:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO POBOČKU PRAHA

Jsme dynamická a neustále se rozvíjející společnost, která působí na trhu 7let a zároveň patříme mezi TOP
společnosti v oboru. Předmětem činnosti je prodej strojních součástí pro veškeré odvětví průmyslu. Máme
zastoupení mnoha renomovaných značek.

Náplň práce:
- aktivní prodej mimo prodejní pobočku - v přiděleném regionu
- presentace nabízených produktů + odborné poradenství
- zpracování cenových nabídek a poptávek
- sběr informací
- práce ve firemním systému
- získávání nových zákazníků
- budování vztahů se stávajícími zákazníky
- identifikace + práce s tištěnými a elektronickými katalogy

Požadujeme:
- úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- praxe v oboru - výhodou
- dobrá znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
- loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- komunikační schopnosti
- flexibilitu
- přátelské a otevřené chování
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- jazykové znalosti – výhodou

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející společnosti s dobrým jménem
- práce v kolektivu
- možnost profesní seberealizace
- možnost zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání
- nadstandardní finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu
- benefity

Místo práce:
- pobočka Praha 9 Letňany
- region obchodníka – severo-západ od Prahy (Středočeský kraj – Praha západ, Plzeňský kraj,
Karlovarský kraj, Ústecký kraj)
Termín nástupu:
- dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis a názvem
pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jan.weigl@mpdims.cz.

gates
ktr
loctite
permaglide
renold
bahco
seeger
ina
simrit
skf
zvl
optibelt
thk
ace
blickle
continental
elesa
ezo bearings
festo
fluro
freudenberg
hiwin
challenge
chiaravalli
ibc