ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

MP DIMS PŘEDNÁŠELA NA UNIVERZITĚ TOMÁŠE BATI

22.05.2024

PŘEDNÁŠKA NA UNIVERZITĚ TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ

Firma MP DIMS přednášela na Univerzitě Tomáše Bati o ložiscích a jejich použití ve strojírenství

Dne 25.dubna se na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně konala zajímavá a inspirativní přednáška o strojírenství a ložiscích, kterou přednesla renomovaná společnost MP DIMS a.s. Tato firma je známá svými inovativními přístupy k technologii a strojírenství a dnes se rozhodla podělit o své znalosti s budoucími inženýry a studenty UTB.

Přednáška se zaměřila na problematiku moderních technologií v oblasti strojírenství a vývoje ložisek. Zástupce firmy MP DIMS, Ing. Jiří Klár, jenž působí jako aplikační inženýr, prezentoval nejnovější trendy a technologické inovace, které v oboru ložisek aktuálně ovlivňují průmysl. Studenti měli možnost seznámit se s konkrétními příklady z praxe a dozvědět se o možnostech uplatnění technologií přenosu výkonu ve světě strojírenství.

"Jsme potěšeni, že můžeme podělit se o naše znalosti a zkušenosti s mladou generací nadějných inženýrů. Věříme, že dnešní přednáška studentům přinese nové poznatky a inspiraci pro jejich budoucí kariéru v oblasti strojírenství," uvedl Ing. Klár ze společnosti MP DIMS.

Přednáška byla velmi dobře přijata studenty i pedagogy univerzity a mnozí z nich vyjádřili zájem o další spolupráci s firmou MP DIMS. Tato akce ukázala důležitost propojení teoretického vzdělání s praxí a potvrzuje význam spolupráce mezi univerzitami a průmyslovými partnery.

Doufejme, že podobné akce budou pokračovat i v budoucnu a studenti budou mít stále více možností získávat ne jen teoretické znalosti, ale další znalosti přímo z praxe.

ewelix
gates
ktr
loctite
permaglide
renold
bahco
seeger
ina
simrit
skf
zvl
optibelt
thk
ace
blickle
continental
elesa
ezo bearings
festo
fluro
freudenberg
hiwin
challenge
chiaravalli
ibc
igus
iko
kajo
koyo
ksk
linsys
loxeal
megadyne
molykote
nachi
narex
norgren
novato
parker
rkb
rollenbau
rollway
rubena
semperit
schneeberger
schwer
siemens
smc
snr
stäubli
torrington
trelleborg
zkl
rexroth
timken