ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

HUMAN RESOURCES

10.07.2018

Zaměstnanci jsou duší, tělem, srdcem a krví každé firmy a zůstaneme-li u podobných příměrů, pak je potřeba říci, že mnohé firmy v této době krvácí.

Odchody zaměstnanců, vysoká fluktuace, obtížné hledání nových zaměstnanců, jejich kvalifikace a zvyšující se nároky na flexibilitu ve všech ohledech, to jsou témata, která řeší personalisté téměř každého většího podniku. Není snadné vyhovět všem požadavkům doby a zároveň zůstat konkurence schopný v nákladech. Řešení společnosti MP DIMS spočívá v kombinaci mnoha různých opatření a pobídek zaměstnancům. V oblasti odměňování a benefitů zaměstnanců se snažíme stát preferovaným zaměstnavatelem. Rekondiční pobyty a teambuildingové akce pořádáné napříč celou naší společností mají za cíl zlepšení již tak špičkové komunikace nejen uvnitř firmy ale hlavně navenek směrem k našim zákazníkům, slušné chování a dobrou spolupráci na lidské úrovni.


Flexibilita našich zaměstnanců je pověstná

Tradičně první týden v lednu, společnost MP DIMS v kooperaci s týmem lyžařů FLYING HIRSH INTERNATIONAL HANDSOME BOYS SKI TEAM, pořádá pro své zaměstnance několikadenní celofiremní setkání v rakouském Kaprunu spojené s lyžováním, wellness a dalšími indoorovými aktivitami. A tak se všichni ti, kteří v roce 2017 odpracovali minimálně 1000 hodin přesčasů, můžou těšit na zasloužené chvilky odpočinku.

ewelix
gates
ktr
loctite
permaglide
renold
bahco
seeger
ina
simrit
skf
zvl
optibelt
thk
ace
blickle
continental
elesa
ezo bearings
festo
fluro
freudenberg
hiwin
challenge
chiaravalli
ibc
igus
iko
kajo
koyo
ksk
linsys
loxeal
megadyne
molykote
nachi
narex
norgren
novato
parker
rkb
rollenbau
rollway
rubena
semperit
schneeberger
schwer
siemens
smc
snr
stäubli
torrington
trelleborg
zkl
rexroth
timken