RYCHLÝ KONTAKT: +420 577 200 212

HUMAN RESOURCES

10.07.2018

Zaměstnanci jsou duší, tělem, srdcem a krví každé firmy a zůstaneme-li u podobných příměrů, pak je potřeba říci, že mnohé firmy v této době krvácí.

Odchody zaměstnanců, vysoká fluktuace, obtížné hledání nových zaměstnanců, jejich kvalifikace a zvyšující se nároky na flexibilitu ve všech ohledech, to jsou témata, která řeší personalisté téměř každého většího podniku. Není snadné vyhovět všem požadavkům doby a zároveň zůstat konkurence schopný v nákladech. Řešení společnosti MP DIMS spočívá v kombinaci mnoha různých opatření a pobídek zaměstnancům. V oblasti odměňování a benefitů zaměstnanců se snažíme stát preferovaným zaměstnavatelem. Rekondiční pobyty a teambuildingové akce pořádáné napříč celou naší společností mají za cíl zlepšení již tak špičkové komunikace nejen uvnitř firmy ale hlavně navenek směrem k našim zákazníkům, slušné chování a dobrou spolupráci na lidské úrovni.


Flexibilita našich zaměstnanců je pověstná

Tradičně první týden v lednu, společnost MP DIMS v kooperaci s týmem lyžařů FLYING HIRSH INTERNATIONAL HANDSOME BOYS SKI TEAM, pořádá pro své zaměstnance několikadenní celofiremní setkání v rakouském Kaprunu spojené s lyžováním, wellness a dalšími indoorovými aktivitami. A tak se všichni ti, kteří v roce 2017 odpracovali minimálně 1000 hodin přesčasů, můžou těšit na zasloužené chvilky odpočinku.