Obrázek

1. 4. 2017

MP DIMS drtí Baťu ve Zlíně

Dnes, na prvního Apríla, je tomu přesně 103 let co v regionálním vydání Lidových novin zamýšlela brněnská redakce otisknout na prostřední dvoustraně článek s palcovým titulkem: MP Dims drtí Baťu ve Zlíně.

Obrázek

23. 2. 2017

Vzducholoď Graf Zeppelin

Víte že: Ve vzducholoďi Graf Zeppelin bylo v motorech a dalších mechanických částech více než 465 ložisek švédského výrobce SKF?

MP DIMS a.s. je autorizovaným distributorem této světové značky a v případě, že stavíte vlastní vzducholoď, případně jiné zařízení jsme Vám plně k dispozici.

další novinky

MP DIMS a.s.

Společnost MP DIMS a.s. je dodavatelem značkových komponentů, výrobcem strojních součástí, náhradních dílů a průmyslových komponentů obchodním partnerům v České republice, ale i mimo ni. Posláním společnosti je spolehlivost a flexibilita v oblasti dodávek vysoce kvalitního zboží, poskytování služeb a správných informací, provádění konzultací a servisní činnosti k plné spokojenosti zákazníků. Jsme nadšení profesionálové, a vždy jednáme v zájmu našich klientů. Žádný zákazník pro nás není příliš malý, ani příliš velký. K úspěchu vede pouze jediná cesta - tvrdá práce.

.

vertical boring putham

Mapa prodejců MP DIMS a.s.


sortiment

Napište nám

Vyhledávání